AskBars logo - metoda Access Bars

Jste ochotni vybrat si lehkost?

Termíny kurzů
Individální kurzy
Novinka!

Nabízíme individuální kurzy v Plzni, Praze a v Halenkovicích u Otrokovic. Na základě projeveného zájmu jsme se rozhodly rozšířit nabídku o individuální kurzy Access Bars pro zájemce, kteří preferují individuální přístup oproti skupinové práci, nemají možnost zúčastnit se kurzu o víkendu, chtějí absolvovat kurz soukromě s partnerem/partnerkou nebo třeba přijíždí do Čech v jiném termínu, než jsou vyhlášené skupinové kurzy. Kurzy je možno uspořádat vždy pro sudý počet zájemců, minimálně pro dva platící. V Praze je tento typ kurzu omezen pouze na dva účastníky, v Plzni a Halenkovicích u Otrokovic můžeme přivítat i větší skupinku. V případě zájmu nás kontaktujte na info@askbars.cz nebo na telefonu 777 656 568 Martina (Halenkovice) či 777 312 213 Kristina (Plzeň, Praha)

Cena kurzů

Cena kurzu ACCESS BARS® je stanovena společností Access Consciousness® na 6200 Kč, při opakování kurzu sleva 50 %.
Děti do 15ti let zdarma, studenti do 18ti let sleva 50 %.

Access Bars kurzy
O kurzu

Kurz Access Bars je jednodenní praktický výcvik, během něhož se seznámíte se základními prostředky a nástroji Access Consciousness® (čistící prohlášení, otázka, výběr, …) a absolvujete dvě výměny barsů, tj. dvakrát sezení Bars obdržíte a dvakrát budete praktikovat.

Motto Access Bars® je „Empowering people to know that they know“, což je takový malý překladatelský oříšek, ale významem tohoto motta je posílit v lidech vědomí toho, že vědí. Skutečně, máme v sobě všechny potřebné informace, jen jsme k nim ztratili cesty. Používáním prostředků Access Consciousness® se tyto cesty znovu objevují a my se tak opět můžeme spojit se svým vnitřním vedením a začít plně využívat úžasný potenciál, který všichni máme. Barsy fungují trochu jako restart, reboot nebo dokonce návrat k původnímu „továrnímu“ nastavení, tj. do momentu, než jsme začali vytvářet polaritu, kterou jsme se nesmírně omezili. Access Bars® otevírá více Vědomí. Vědomí nehodnotí, Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít širší pole výběru a získat od života více, dokonce více než jste si kdy dokázali představit.

Kurz Access Bars® je vhodný úplně pro všechny, každý je schopen naučit se Barsy spouštět. S Bars není možné udělat chybu, ani nikomu ublížit. Naše těla Barsy prostě milují. Dokonce, i když Barsy předáváte, uvolňují se stejné bloky, co přijímajícímu, i vám, pokud se vás také týkají.

Kurz obvykle začíná v 9,30 a končí v 18 hod (ověřte u konkrétního data kurzu), s půlhodinovou přestávkou na oběd (doporučujeme přinést si s sebou z vlastních zdrojů). Na každém kurzu na vás pro zpříjemnění čeká drobné sladké a slané „ďobání“, ovoce, voda, káva a čaj.

Absolventi kurzu obdrží certifikát, budou zaregistrováni u Access Consciousness®, a pokud mají zájem, mohou být uvedeni na naších stránkách a zúčastňovat se výměn sezení Bars s absolventy jakýchkoli jiných kurzů. Hlavně ale můžete díky těmto prostředkům tvořit svůj život tak, jak si přejete. Všichni jsme totiž Tvůrci, ať už o tom víme nebo nevíme! Cokoli se nám děje, jsme si totiž nějak vytvořili. Změna může nastat, až si vyberete něco jiného. Takže, co si chci vybrat teď?